boşanma davasi
Hakkımızda Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz Kayseri’de hizmet vermekte olup, ağırlıklı olarak İş Hukuku, Aile Hukuku , İcra Hukuku, Ceza Hukuku ,Miras Hukuku ve Tazminat ( Kıdem, İhbar, Trafik ve İş kazasından kaynaklanan maddi ve manevi tazminat) alanlarında hizmet vermektedir.

Öncelikli amacımız müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili hukuki desteği sağlamaktır. Bu amaçla müvekkillerimiz ile yakın işbirliği kurmak suretiyle ilgili sektörün özellikleri çerçevesinde müvekkillerimizin ihtiyaçlarını belirlemekte ve bu ihtiyaçlara cevap verecek gerçekçi bir çalışma şekli sunmaktayız.

Vizyonumuz hukuki bilgi ve tecrübelerimizi, dürüstlük ve adalet ilkeleri ışığı altında kullanarak mesleğimizi ifa etmektir.

Misyonumuz müvekkillerimizin kendilerini titizlikle temsil ettiğimize, haklarını korumak ve savunmak için gereken her türlü hukuki mücadeleyi vereceğimize dair inanç ve güvenlerini kazanma esasına dayanmaktadır.

Bu çerçevede müvekkillerimiz, faaliyetleri ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilgili tüm hukuki konularda tarafımızca bilgilendirilmekte, gerekli olduğu takdirde olası hukuki risklere karşı önceden uyarılmakta ve kendilerine gereken her aşamada hukuki yardım sağlanmaktadır.

Büromuz müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarına zamanında ve etkili şekilde cevap vermek ve faaliyetlerinin başarısını sağlamak amacıyla tüm kişisel bilgi birikimi ve tecrübelerini kullanır.

Müvekkillerimizin hukuki sorunları daima ilgili alanda bizzat takip edilir ve müvekkil bilgilerinin gizliliğine azami dikkat gösterilir.
Copyright © 2016       Av. RAMAZAN TAŞ       | Her hakkı saklıdır. |              Dizayn By ADEM35